Kurumsal

Şekil Resim Bir
Radikal UZEM

Misyonumuz

Dünya artık alıştığımız yaşamın ötesinde daha farklı bir yer. Ne yazık ki içinde bulunduğumuz süreçte yaşam alanlarımızı daha tedbirli ve kontrollü yaşam haline dönüştürmek zorundayız. Eğitim süreklilik gösteren bir süreçtir. Bu sürecin durması ya da aksaması toplumsal alanda büyük bir yıkımın da habercisidir. Bu nedenle içinde yaşadığımız dünyaya ve topluma karşı sorumluluklarımız var. Bu sorumluluk bilinciyle yeni ve çok güçlü bir platform oluşturduk. Uzaktan eğitimin verimliliği veliler ve öğrenciler arasında bu kadar tartışılıyorken RADİKAL UZEM olarak Türkiye’de alanlarında başarılı olan en iyi öğretmenlerle uzaktan eğitime yeni bir soluk ve anlayış getiriyoruz.

About Us
shape image
shape image
shape image
shape image

VİZYONUMUZ

RADİKAL UZEM sadece iyi öğretmenlerle öğrencilerin buluştuğu bir platform değildir. Bu platform uzaktan eğitimin dezavantajlarını avantaja çeviren bir platformdur. Bunu sağlamak için güçlü bir kurs programını evinize taşıyoruz. Temel derslerden alacağınız haftalık ders programları ile eksikler tamamlanacak, kazanacağınız yeni öğrenmeler sayesinde daha başarılı olacaksınız. Haftalık birebir rehberlik hizmeti sayesinde size uygun olan ders programı sağlanacak, daha sistematik ve disiplinli bir çalışma gerçekleştireceksiniz. Aldığınız birebir özel derslerle çalışmalarınız desteklenecek. Veli-öğrenci rehber seminerleriyle sürece hâkim olacaksınız.

HAKKIMIZDA

Kendisi de eğitimci olan Erdal AVCI önderliğinde, tamamı alanında uzman ve saygın olan eğitim kadrosu ile beraber 2002 yılında Radikal Akademi kurulmuştur. Şu anda eğitimin birçok kademesinde hizmet veren RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI binlerce öğrencisini güçlü okullara ve liselere yerleştirerek ülke gençliğine ve toplumuna umut oluyor. Eğitim sektöründe her sene güçlenerek devam eden RADİKAL EĞİTİM KURUMLARI “çalışır, çalıştırır kazandırır” şiarıyla yarını RadikalUzem ile kazandırmaya devam ediyor.

0
TAMAMLANAN DERSLER
0
ÖĞRENCİ
0
UZMAN EĞİTMEN
0
MEMNUNİYET ORANI