2021 Akademik Değerlendirme Sınavı Cevap Anahtarları ve Video Çözümleri

Şekil Resim Bir
0 öğrenci

SORU ÇÖZÜM VİDEOLARI

Türkiye’nin en geniş katılımlı online deneme sınavı olan Radikal Akademik Değerlendirme Sınavı soru çözümleme videolarına ulaşmak için İÇERİK sekmesine tıklayabilirsiniz.

Radikal Yayınları tarafından hazırlanmış olan Online Akademik Değerlendirme Sınavı-1; 12-13-14 Şubat 2021 Cuma-Cumartesi-Pazar günleri uygulanmış olup, Türkiye’nin en geniş katılımlı online deneme sınavı olmuştur.

TABLET ÇEKİLİŞİ

Sınava katılan öğrenciler arasında yapılacak çekiliş ile tam 10 kişiye Samsung Galaxy Tab A8 SM-T290 32GB tablet hediye edilecektir. Çekilişimiz canlı olarak 16 Şubat 2021 günü Radikal Eğitim Kurumları instagram hesabımızda (instagram.com/radikalegitimkurumlari) yapılacaktır. Çekiliş saati için önceden sosyal medya hesabımızın takibe alınması önerilir.

CEVAP ANAHTARLARININ YAYINLANMASI

Sınavların cevap anahtarları ve soru çözüm videoları, 15 Şubat 2021 Pazartesi günü saat 17.00 itibariyle internet sitemizden (www.radikaluzem.com) duyurulacaktır.

SINAV SONUÇLARININ AÇIKLANMASI

Sonuçlar, 22 Şubat Pazartesi günü okunup değerlendirildikten sonra web sitemizden paylaşılacaktır. Öğrenci ve veliler, T.C. Kimlik No ile öğrenciye ait sonuçları görebilecektir.

BURSLULUK SINAVLARIMIZ

Radikal Okulları ve Radikal Eğitim Kurumları bünyesinde gerçekleştirilecek olan bursluluk sınavlarımıza katılarak hem %100′ varan indirim fırsatından yararlanabilir hem de çekiliş ile hediye edilecek 50 Elektrikli Scooterdan birisine sahip olabilirsin. Son kontenjanlar için hemen başvur!

Radikal Okulları 2021 Bursluluk Sınavı

Radikal Eğitim Kurumları YKS-LGS Bursluluk Sınavı

Radikal UZEM

Yönetici

Video Çözümlemeleri
  • Fiyat
    Ücretsiz
  • Dersler 60

Kurs Kategorileri

Beğenebileceğiniz Diğer Kurslar

Ücretsiz

2021 Akademik Değerlendirme Sınavı Cevap Anahtarları ve Video Çözümleri

12-13-14 Şubat tarihlerinde uygulanan Türkiye’nin en geniş katılımlı Online Akademik Değerlendirme Sınavı soru çözüm videoları.